Pro koho je spolek Toysaurus určen?

Toysaurus knihovna hraček je otevřena pro každého! Členem se může stát kdokoliv starší 18 let, kdo sdílí naše hodnoty a rád se stane členem Toysaurus komunity a přispěje tak k fungování knihovny. Všechny podrobnosti o fungování spolku jsou Vám k dispozici v sekci dokumentů. Pokud se stanovami a vnitřními předpisy souhlasíte, připojte se k nám. Nejjednodušší způsob jak se stát členem je vyplnit online registraci zde. Pokud však chcete, můžete to také udělat na místě u nás v knihovně.

Jaké jsou výhody členství?

Nabízíme Vám k vypůjčení širokou řadu hraček vybraných tak, aby pomohly zlepšit dovednosti vašeho dítěte, ale také pro jeho zábavu.

Jako člen budete mít možnost:

  • vypůjčit si hračky a vybavení za zvýhodněných podmínek
  • využiívat naši bezplatnou službu knihovničky, kde si můžete vzít a zanechat řadu dětských knih. Můžete si je nechat, předat je někomu jinému nebo je přinést zpět – je to na vás!
  • stát se členem komunity rodičů naladěných na stejnou vlnu
  • slevy na dárkové poukázky 
  • zdarma vstup na akce spolku (pro děti i dospělé)
  • zapojit se do činnosti a organizace spolku

Pracujeme na tom, aby naši členové měli také přístup k pronájmu našich prostor (např. na narozeninové oslavy) a dalšího inventáře spojeným s potřebami a péčí o děti. Společně budujeme komunitu a plánujeme různé akce pro děti a rodiče v našich prostorách. Doufáme, že brzu budeme schopni našim členům nabídnout další výhody plynoucí zejména ze spolupráce s našimi partnery.

Jak vysoké jsou členské poplatky?

Členské poplatky jsou stanoveny řídícími orgány organizace a mohou být aktualizovány na konci každého období. Do 31.12.2022 jsou běžné měsíční členské poplatky 250,-kč, ale doufáme, že ti, kteří si to mohou dovolit, přidají dar.

První členský poplatek Vám bude účtován den, kdy se přihlásíte ke členství. Vaše další platba bude  naplánována na stejný den každého následujícího měsíce. Například pokud se zaregistrujete 1. července, vaše další datum obnovení fakturace bude 1. srpna atd. Na tyto informace se kdykoliv můžete zeptat u nás v knihovně osobně.

V případě změny typu členství (např. měsíční na roční) je změnu nutno provést osobně či emailem nejméně 48 hodin před datem ukončení fakturačního cyklu.

Měsíční členství

250,- / měsíc
  • Skvělá volba pro vyzkoušení Toysaurus knihovny hraček
  • 10 Toysaurus bodů
  • Půjčení malých a středních hraček ihned
  • Půjčení velkých a největších hraček po 3. měsíci členství

Jaké jsou podmínky zrušení členství a vrácení peněz?

Členové mohou své předplatné kdykoli bez poplatků zrušit. Vaše členství můžete zrušit emailem či osobně u nás. Abyste se vyhnuli účtování poplatků za další období, zrušte své členství minimálně 48 hodin před datem obnovení. Všechny hračky, které máte vypůjčeny, musíte před zrušením členství vrátit.

Jak se mohu angažovat jako člen?

Rádi Vás uvidíme v řadách našich dobrovolníků. Věříme, že každý může něčím přispět. Pokud máte zájem se stát dobrovolníkem Toysaurus napište nám email.

Připomínky, stížnosti a návrhy všech, kdo využívají naší službu jsou vždy vítány. Napište nám, nebo je nám sdělte osobně při Vaší návštěvě. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Máte hračky, se kterými si Vaše děti už nehrají? Darujte nám tyto hračky a my uděláme vše proto, aby se z nich mohly těšit další děti.

Vždy můžete podpořit činnost spolku malým či větším darem. Díky Vám můžeme naši službu nabídnout i do budoucna. Nemáte-li možnost nám peníze darovat přímo, myslete na nás při online nákupech : možnost nakupování s GIVTem, kdy Vy nezaplatíte ani korunu navíc, ale spolek obdrží od obchodníka malou částku z Vaší útraty.

Pokud jste součástí firmy, která by byla připravena nabídnout knihovně nějakou formu sponzorství, kontaktujte nás.