Naše knihovna hraček Vám nabízí 300 různých položek. Můžete půjčit až 5 hraček najednou. Abyste se vy i my v nabídce hraček lépe orientovali, jsou hračky rozděleny do kategorií dle jejich velikosti, věku dítěte a účelu.

V našem online katalogu můžete navíc hračky třídit a hledat dle následujících skupin: dle dovednosti, tématu, výrobce.

Kategorie dle věku

Jak v knihovně, tak v online katalogu jsou hračky rozděleny dle kategorií věku. Do budoucna Vám plánujeme nabídnout 4 kategorií hraček:

Nejúžasnější na hračkách pro ty nejmenší je, že nabízí skvělý způsob, jak se spojit s vaším nejnovějším přírůstkem, ale také pomoci jeho vývoji zábavným způsobem.

Nabídněte Vašemu batoleti spoustu jednoduchých hraček a her, které jim pomohou rozvíjet jejich pohyblivost, obratnost, koordinaci a emočně se vyvíjet

V této fázi je doba hraní klíčová v sociálním vývoji vašeho dítěte – dozví se více o světě kolem sebe, včetně svých emocí a pocitů ostatních lidí.

Váš předškolák bude naprosto vzkvétat tím, že to prostě udělá. Jejich schopnost naučit se nové fyzické a emocionální dovednosti vás ohromí!

Kategorie dle velikosti / Bodů půjčovného

Pro účely půjčovného jsou naše hračky rozděleny do 4 kategorií dle jejich velikosti a hodnoty:

Malé hračky

2 Toysaurus body

Střední hračky

3 Toysaurus body

Velké hračky

4 Toysaurus body

Největší hračky

5 Toysaurus bodů

Dle účelu

Hračky máme dále rozdělené podle typu hry. Hledáte vhodné hračky do vany či byste rádi zjistili, zda Vaše dítě bude zajímat hra hudební nástroje?

Pro miminko

Tato sekce obsahuje hračky a předměty na podporu rozvoje dětí, které dosahují svých prvních milníků: převalování, plazení, lezení a chůze, ale i třídění tvarů a stavění věží.

Hračky na koordinaci a motoriku

V této kategorii najdete mnoho skvělých hraček pro budování jemné ale i hrubé motoriky určené pro děti od 1 roku.

Hudební nástroje a hračky

V naší knihovně hraček máme i široký výběr hudebních hraček, které jsou určeny pro začínající hudebníky všech věkových kategorií.

Vzdělávací hračky a knížky

Hledáte knížky na dotek, magické či jinak aktivní knížky? Nebo snad svým dětem chcete vysvětlit jak funguje lidské tělo či planety vesmíru?

Všechny děti rády staví, boří a jinak budují, spojují a tvoří. Máme nepřeberné množství různých klasických a i moderních stavebnic a skládaček.

Hraní rolí a kostýmy

V této sekci najdete jak dětskou kuchyňku, malý lux a kufřík veterináře tak i dětské kostými, které jsou skvělé na akce ve škole nebo školce nebo masopust.

Herní sety, panenky a figurky

Jak děti rostou, užívají si složité příběhové linie s piráty, rytíři, dinosaury nebo se starají o miminko či vymýšlí spletité příběhy panenek.

Chcete dočasně doplnit sbírku aut? Začali být u Vás doma populární letadla či jiné dopravní prostředky? Naše sbírka obsahuje různé sety, které Vaše dítě určitě ocení.

Máme puzzle pro malé i velké a sekce her obsahuje deskové hry pro děti již od 2 let, ale i hry, které podporují rodinný požitek z hraní klasických her .

Chcete vědět, zda Vaše dítko by využilo odrážedlo, kolo či koloběžku? U nás si můžete vyzkoušet, jaký typ je pro Vás nejvhodnější.

Venkovní hračky

Máme vše, co je třeba na pískoviště, ale i jen tak na ven jako třeba různé hry, skluzavky a domečky.

V kategorii hračky do vody najdete vše od zvířátek, ponorek a jiných hraček do vany, ale i bazénky a hračky do vody k venkovnímu použití.

Montessori hračky

Zajímá Vás Montessori metoda? chcete vidět jak to funguje ve skutečnosti či si vyzkoušet na čem jsou tyto hračky založené?

Hledáte hračku, která svítí, píská a nejlépe u toho poskakuje? Chcete Vašemu dítěti dopřát takovou hračku, ale jenom na chvíli? Půjčte si ji u nás!

Dle dovednosti

Chcete pomoci Vašemu dítěti rozvonout konkrétní dovednost? Využijte kategorií dovednosti, kde naleznete hračky roztřízené dle toho čemu nejvíce přispívají: porozumění světa (smyslové vnímání, STEM, tvořivost), sociální výoj (řeč a komunikace, empatie a spolupráce), pohybová aktivita (jemná a hrubá motorika, troufalost), všímavost (zábava, nezávislost, přizpůsobivost).

Dle Tématu

Má zrovna Vaše dítko v oblibě dinosaury, piráty, disney postavičky či nemůže být bez hasičkého auta? Podívejte se do našeho katalogu a usnadněte si tak výběr hraček k vypůjčení.

Dle výrobce

Preferujete figurky playmobil či kostičky pravého dupla než hračky jiných výrobců? Oblíbili jste si nějakou značku kvůli její kvalitě či politice výroby? Hračky v katalogu si můžete vybírat i podle výrobce.

Nevíte jakou hračku vybrat?

Doufáme, že v blízké době Vám budeme moci nabídnout naše balíčky hraček, které jsou vhodné pro ty kteří ještě dobře neznají náš katalog hraček, či si nejsou moc jistí, jaké hračky vybrat, aby pomohli jejich dětem dosáhnout konkrétních milníků, nebo prostě potřebují pobavit mnoho dětí najednou. Časem se také ve Vaší členské sekci objeví možnost si nechat hračky doporučit podle toho jaké hračky jste si u nás již vypůjčili, věku a stádia vývoje Vašich dětí, které adekvátně podpoří dětskou kreativitu, zvědavost a další zásadní dovednosti. Protože je každé dítě jedinečné, dozvídáme se o jeho preferencích a potřebách a navrhujeme pro něj nejvhodnější hračky! Sledujte sekci Aktualit!