Nezisková organizace Toysaurus funguje především jako knihovna hraček určená našim členům. Nabízíme služby půjčovny hraček, které si může vypůjčit široká veřejnost za poplatek a po složení vratné zálohy. Naší nabídku hraček stále rozšiřujeme o nové hračky, budete mít tak vždy velký výběr. Toysaurus půjčovna hraček Praha je otevřená všem (momentálně online a na konci roku 2022 otevřeme i kamennou knihovnu hraček)!

Jak si vypůjčit hračku v naší půjčovně hraček?

Hračky si můžete přijít půjčit k nám do knihovny nebo si je nechat poslat na výdejní místo zásilkovny (i naše knihovna se musí přizpůsobit době Covidu). Hračky si můžete vypůjčit na jeden měsíc. Jako člen naší knihovny máte tak přístup ke všem hračkám a půjčovné zdarma. Pokud se Vám půjčení líbilo, můžete si hračky půjčovat, jak je Vám libo po dobu trvání členství.

Kolik půjčení stojí?​

Pokud jste členem spolku, zapůjčení hraček máte zdarma. Cena, kterou za půjčení hračky zaplatíte jako nečlem spolku se vyvíjí od kategorie, ve které je hračka zařazena. Hračkám je dle jejich kategorie uděleno  2 – 5 Toysaurus bodů. 

Výpůjčení je zdarma v rámci Vašeho členského příspěvku a vratná záloha činí 150 Kč za 1 Toysaurus bod. Jakmile nám hračku vrátíte v pořádku, záloha Vám bude vrácena na zpět.